Haziran 4, 2023

Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nden Anlamlı Destek !

‘Geleceğe Nefes’ etkinliği kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde fidan dikim kampanyası başlatılmıştı. Ordu’daki fidan dikin kampanyasında ise Ordu Fenerbahçeliler Derneği de katılarak büyük destek gösterdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinliği duyurmasının ardından, devletin bütün organlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar da kampanyaya büyük destek verdi. Ordu’da da bu kapsamda, il genelinde toplamda 103 bin 300 fidan toprakla buluştu.

Melih Acar: ‘Mutluluk Duyuyoruz’

Kampanyaya yerinde destek veren Ordu Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Melih ACAR yapmış olduğu açıklamada; ‘Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kulübümüzle ortaklaşa yürütmüş olduğu bu projeye Ordu Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu Üyesi arkadaşlarımız ve üyelerimizle beraber katılım gösterdik.” Bugün Fidan Yarın Nefes ” projesiyle #11MiyonFidan toprakla buluşturduk. Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi bahçesindeki fidan dikim programına katıldık ve #GeleceğeNefes olduk. Ordu Fenerbahçeliler Derneği olarak da Ülkemizin geleceği adına atılan adımlarda biz de var olmak istiyoruz, olmaktan da mutluluk duyuyoruz.’ dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!