- Eylül 13, 2023
- No Comment
- 234
Ordu Futbolu’nun Yeni Ekibinden Ulubey Belediyespor’a Tebrik
2023-2024 sezonunda Ordu Futbolu’nda 2.Amatör Lig’den katılması beklenen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, aynı ilçenin takımı olan Ulubey Belediyespor’un yeni başkanı…
![Ordu Futbolu’nun Yeni Ekibinden Ulubey Belediyespor’a Tebrik](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Ulubey-Ohtamis-Spor.png)
2023-2024 sezonunda Ordu Futbolu’nda 2.Amatör Lig’den katılması beklenen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, aynı ilçenin takımı olan Ulubey Belediyespor’un yeni başkanı Osman Öz’ü tebrik etti.
Ordu’da iki sene önce basketbol şubesi olarak bir anda kurulan ve kısa sürede başarılı sonuçlara imza atan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde yeni sezonda futbol şubesi de kurulacağı açıklanmıştı. Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, 2023-2024 sezonunda 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan bir takımı sahaya çıkaracaklarını açıklarken, Ulubey Belediyespor’u tebrik etti.
Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada:”Kardeş kulübümüz, ilçemizin futbol takımı olan Ulubey Belediyespor Kulübü Başkanlığına seçilen Sn.Osman Öz’ü tebrik ederiz.
İlçemizi futbol branşında Ordu 1. Amatör Ligde temsil edecek olan Ulubey Belediyespor kulübümüze başarılar diler, yeni seçilen kulüp başkanı sn. Osman Öz ve yeni yönetim kurulunu da tebrik ederiz.” ifadelerine yer verildi.
Ordu Futbolu’nun yeni takımı olan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nde futbol takımı konusunda Sportif Menajerliğe Ahmet Sayan getirilirken, Fubol Şube Sorumlusu olarak göreve Cemal Düzgün getirilmişti.
SAMET KARADAĞ