• Şubat 16, 2023
  • No Comment
  • 21

Ordu Galatasaray Taraftar Derneği, 113.250 TL Topladı !

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında 10 ilde büyük felaket yaşanırken Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanından yapılan desteklere Ordu spor camiasından…

 Ordu Galatasaray Taraftar Derneği, 113.250 TL Topladı !

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrasında 10 ilde büyük felaket yaşanırken Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanından yapılan desteklere Ordu spor camiasından da birçok taraftar derneği destek olurken, Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği 113.250 TL toplandığını açıkladı.

Yaşanan felaketin ardından tüm Türkiye seferberlik ilan ederken spor camiası da ellerinden gelen tüm yardımları yapmaya devam ediyor. Ordu’da 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş. başta olmak üzere hem Bölgesel Amatör Lig hem de Amatör Lig’de yer alan takımlar ve taraftarlardan yardımlar yağarken, taraftar dernekleri de yardımlarda gecikmedi.

Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği ve Ordu Fenerbahçe Taraftarlar Derneği depremzedeler için yardım kampanyası başlattı. İki takımın Ordu dernekleri bebek maması, kıyafet, edliven, bere, atkı, battaniye, hijyen maddelerini kolilemeye başladıktan sonra hızlı bir şekilde deprem bölgesine gönderdi. Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği ise ayrıca toplanan maddi yardımlarla ilgili olarak açıklamada bulundu.

Toplanan yardımlarla ilgili olarak Ordu Galatasaray Taraftar Derneği sosyal medya hesabından açıklama yapılırken, konu ile ilgili olarak şu ifadelere yer verildi. “Hepimizin emekleriyle Ordu Galatasaray Taraftar Derneği olarak 113.250 TL para topladık. Bu parayla Ordu Ticaret Odası’na iki adet konyetner ile bağış desteğinde bulunduk. Kalan 13.250 TL’yi de bu konteynerlerı gönderirken içine alacağımız malzemelerde kullanacağız. Başta Ordu Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Burçin Doğan olmak üzere tüm yardımseverlerimize sonsuz teşekkür ederiz”

Samet Karadağ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir