• Mayıs 19, 2022
  • No Comment
  • 81

Ordu Galataspor Finallere Alınmadı !

2021-2022 sezonunda Ordu U18 Ligi’ni şampiyon tamamlayan ve Tokat’ta U-18 Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final maçı oynayan Ordu Galataspor U18…

 Ordu Galataspor Finallere Alınmadı !

2021-2022 sezonunda Ordu U18 Ligi’ni şampiyon tamamlayan ve Tokat’ta U-18 Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final maçı oynayan Ordu Galataspor U18 Grubu’nu lider tamamlamasına rağmen finallere alınmadı.

Ordu’da Galatasaray Futbol Okulu olarak faaliyet gösteren Ordu Galataspor U18 Takımı, Tokat’ta U-18 Türkiye Futbol Şampiyonası’nda sahaya çıktı. Ordu’yu şampiyon tamamladıktan sonra Tokat için finallere giden Ordu Galataspor U18 Takımı, ilk iki maçına çıktıktan sonra final maçını oynayamadı.

U-18 Türkiye Futbol Şampiyonası’na Kastamonu temsilcisi karşısında 1-0 kazanan Ordu Galataspor U18, Yozgat ekibi ile berabere kalarak 4 puana yükseldi ve grubu lider tamamlamıştı. Tokat İl Stadı’nda Amasya Belediyespor ile finalde karşılaşacak olan Ordu Galataspor, Yozgat müsabakasında esame listesinde 21 kişi bulundurduğu için yenik sayıldı ve final maçı oynatılmadı.

Kurallara aykırı bir şekilde final hakkı elinden alınan Ordu Galataspor’da Genel Koordinatör Gökmen Yavuz, “U-18 takımım, Tokat’ta final maçından ihraç edilerek emekleri çalınmıştır. Bizlere sahip çıkılmamıştır. Hakkımızı hukuki yollardan arayacağız” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir