• Haziran 24, 2022
  • No Comment
  • 63

Ordu Galataspor’da Gözler Kampta !

Ordu Galatasaray Futbol Akademisi çatısı altında boy gösteren Ordu Galataspor, 19 Haziran’da Antalya’da başlayan Galatasaray 2022 Futbol Eğitimi ve Seçme…

 Ordu Galataspor’da Gözler Kampta !

Ordu Galatasaray Futbol Akademisi çatısı altında boy gösteren Ordu Galataspor, 19 Haziran’da Antalya’da başlayan Galatasaray 2022 Futbol Eğitimi ve Seçme Kampına katıldı.

Ordu’da özellikle altyapı faaliyetleri ile dikkat çeken ve bu sezon ise Ordu 2.Amatör Lig’den terfi etmeyi başaran Ordu Galataspor, Antalya’da kampa girdi. Ordu’dan ayrılarak Antalya’da giden ve 19 Haziran’da Galatasaray 2022 Futbol Eğitimi ve Seçme Kampı’na katılan Ordu ekibi, 22 Haziran’a kadar kampta kalacak.

Gökmen Yavuz önderliğindeki Ordu Galataspor, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Galatasaray Futbol Akademilerinin yer alacağı Futbol Eğitimi ve Seçme Kampı’nda yer aldı. Antalya’da antrenmanlar ve hazırlık maçları yapılacak olan kampta Ordu Galatasaray Futbol Akademisi’nde beğenilen oyuncular Galatasaray altyapısına katılacak.

Ordu Galataspor’un Antalya kampında U10-11-12-13 ve 14 takımları mücadele ediyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Orduspor, Hazırlık Maçında Galataspor’u Farklı Yendi

Orduspor, Hazırlık Maçında Galataspor’u Farklı Yendi

Ordu 1.Amatör Lig öncesinde ligin en iddialı takımlarından ikisi hazırlık maçında karşı karşıya gelirken, Orduspor Galataspor karşısında uzun süre 10 kişi…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir