• Nisan 9, 2019
  • No Comment
  • 43

Ordu Gençlerbirliği tutulmuyor

Kadınlar Bölgesel Hentbol Ligi Grup Müsabakaları’nda grubunu 2. sırada bitirerek en iyi 8 takım arasına girmeyi başaran Ordu Gençlerbirliği Kadın…

 Ordu Gençlerbirliği tutulmuyor

Kadınlar Bölgesel Hentbol Ligi Grup Müsabakaları’nda grubunu 2. sırada bitirerek en iyi 8 takım arasına girmeyi başaran Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, bu kategoride Türkiye’deki en iyi 8 takım arasına girdi.

Hentbol denildiğinde Ordu’da akla gelen ilk takım olan Ordu Gençlerbirliği’nde, erkek branşından sonra kadın branşı da başarısı ile adından söz ettirmeye başladı.

Erkekler Hentbol 2.Ligi’nde Play-Off’a kalmayı başaramayan Ordu Gençlerbirliği’nde, bu yıl ki başarı kadınlarda geliyor. Kırmızı Siyahlı ekip, kadın branşında 2. Ligin kapısına kadar geldi.

Ordu’da oynayan Kadınlar Bölgesel Hentbol Ligi Grup Müsabakaları Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, grubunu 2. sırada tamamlayarak en iyi 8 takım arasına kaldı.

Daha önceki yıllarda alt yaş gruplarında mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’nda Antrenör Ercan Akman, hedeflerinin 2.Lig’de mücadele etmek olduğunu belirtirken, kendi yetiştirdikleri oyuncularla bunu başaracak güçte olduklarını belirtti.

Kadınlar Bölgesel Hentbol Ligi’nde en iyi 8 takımın mücadele edeceği finallerin tarihinin ilerleyen günlerde Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından açıklanacağı belirtildi.

Haber merkezi

Related post

Ordu Gençlerbirliği Parkede Beraberliği Gördü ! 21-21

Ordu Gençlerbirliği Parkede Beraberliği Gördü ! 21-21

Kadınlar Hentbol 2.Lig ekibi Ordu Gençlerbirliği, ligin 2.hafta maçında Ortahisar İMKB ve MTAL ile berabere kalarak ilk puanını aldı. Geçen sezonun…
Ordu Gençlerbirliği Kaybederek Bitirdi ! 19-40

Ordu Gençlerbirliği Kaybederek Bitirdi ! 19-40

Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, ligin son maçında kendi sahasında Tekirdağspor Kulübü’ne kaybederek ligi başladığı gibi…
Ordu Gençlerbirliği’nden 23.Mağlubiyet ! 56-19

Ordu Gençlerbirliği’nden 23.Mağlubiyet ! 56-19

Kadınlar Hentbol 1.Ligi’nde mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı, ligin 25.hafta mücadelesinde deplasmanda Ego Spor Kulübü’ne kaybetti. 56-19 Bu sezon…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir