Ordu Gençlerbirliği’ne Yine Erteleme Kararı !

Hentbol Kadınlar 1.Ligi’nde mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’nın erteleme maçında karşı karşıya geleceği Artvin 7 Mart Spor Kulübü maçı yeniden ertelendi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle tüm branşlarda birçok müsabaka ertelenirken, Hentbol 1.Lig’de mücadele eden Ordu Gençlerbirliği Kadın Hentbol Takımı’nın 5.Haftada oynaması gereken Artvin 7 Mart Spor Kulübü maçı 2 Aralık tarihine ertelennmişti. Artvin ekibinde yaşanan sağlık sorunlarından dolayı ise maç yeniden ertelendi.

Artvin’den oynanması gereken Artvin 7 Mart Spor Kulübü ile Ordu Gençlerbirliği GSK arasındaki karşılaşma hakkında ev sahibi ekip için Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada ‘Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 1. Lig temsilcimiz Artvin 7 Mart Spor Kulübü’nün, 2 Aralık 2020 ve 5 Aralık 2020 tarihinde oynayacağı müsabakalar, sağlık tedbirleri nedeni ile tehir edilmiştir.’ açıklamasını yaptı.

Artvin 7 Mart Spor Kulübü bu sezon parkeye çıktığı 5 maçta 1 galibiyet ve 5 mağlubiyet alırken, Ordu temsilcisi Ordu Gençlerbirliği ise 6 maçın tamamını kaybetti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!