• Nisan 29, 2023
  • No Comment
  • 42

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Malzeme Desteği !

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ordu Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme…

 Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Malzeme Desteği !

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ordu Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı” kapsamında keşfedilen çocuklara malzeme desteğinde bulunuldu.

Ordu’da, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize program Ordu Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen malzeme dağıtım törenine, Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığınca yürütülen faaliyet kapsamındaki yetenek taramasında keşfedilen 174 öğrenci katıldı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in de yer aldığı faaliyette, Türkiye’nin en büyük alt yapı organizasyonu olan Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı kapsamında gerçekleştirilen program ile genç yeteneklere spor malzemeleri teslim edildi.

Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı çerçevesinde Ordu’da yapılan taramalarda başarılı olup branşlara yönlendirilen 174 öğrenciye Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gönderilen spor malzemeleri bugün yapılan törenle dağıtıldı. Programda, çocuklara spor malzemesi ve sırt çantası dağıtıldı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir