• Eylül 25, 2019
  • No Comment
  • 51

Ordu GESK, Kayseri Fethinde !

Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, 22 Eylül tarihinde başlayan ve 29 Eylül’de sona erecek olan Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig…

 Ordu GESK, Kayseri Fethinde !

Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, 22 Eylül tarihinde başlayan ve 29 Eylül’de sona erecek olan Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 2.Devre müsabakaları için Kayseri’ye gitti ve müsabakalara çıkmaya başladı.

Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 1.Devre maçlarını Tokat’ın Erbaa ilçesinde oynayan Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, oynadığı 7 maçta 8 puan toplamıştı. Ordu temsilcisi, bu kez daha fazla puan toplamak istiyor.

Dar kadrosunun yanı sıra aldığı ufak tefek desteklerle yoluna devam etmek zorunda kalan Mor Beyazlı ekip, 22-29 Eylül tarihleri arasında Kayseri’de oynanacak olan Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 2. Devre müsabakalarını başladı.

Bakırköy GESK, 2 Eylül GESK, Elazığ Harput GESK, Anadolu GESK, Eskişehir GESK, Malatya Yeşilyurt ve Gaziantep GESK ile karşılaşacak olan Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, rakiplerini gözüne kestirdi.

“Elimizden geleni yapacağız”

Orduspor GESK Antrenörü Yadikar Erkan Çömlek, Tokat Erbaa’daki Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 1.Devre müsabakalarının ardından şimdi de Kayseri’deki ikinci devre karşılaşmalarına başladıklarını söyleyerek; “Sahaya çıkıp elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Takımımız gücü ortada. Kendi çabamızla, görme engelli kardeşlerimizin spor yapması için bu turnuvalara katılıyoruz. Süper Lig’de şampiyonluk yarışında bulunmuş bir takım olarak bulunduğumuz durum bu olmamalıydı. Biz yine de en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Erbaa’daki ilk devre müsabakalarında 7 karşılaşma oynayan Ordu ekibi, 2 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet alıp, 8 puan toplayarak grubunu 5. sırada tamamlamıştı.

Öte yandan Ordu temsilcisi, Kayseri’deki ilk müsabakasında Bakırköy GESK ile 1-1 berabere kaldı.

22 Eylül 2019 Pazar günü start alan Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 2. Devre müsabakaları 29 Eylül Pazar günü ise sona erecek.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Related post

Mağlubiyeti Unuttular !

Mağlubiyeti Unuttular !

Orduspor Görme Engelliler Spor Kulübü, Kayseri’de devam eden Görme Engelliler B1 Futbol 2.Lig 2.Devre müsabakalarında oynadığı 3 maçta da mağlubiyet yüzü…
Ordu GESK İkinci Yarıya İyi Başladı !

Ordu GESK İkinci Yarıya İyi Başladı !

Görme Engelliler B1 Futbol 2.Ligi’nde mücadele eden Orduspor Görme Engelliler Futbol Kulübü, ikinci devreye iyi başladı. Ordu Görme Engelliler Futbol Kulübü,…
Ordu Gesk Destek Bekliyor !

Ordu Gesk Destek Bekliyor !

Ordu’yu uzun yıllar boyunca Görme Engelliler Futbol Süper Ligi’nde temsil eden Orduspor Görme Engelliler Futbol Takımı, 16-23 Ağustos tarihleri arasında Tokat’ın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir