• Ocak 13, 2020
  • No Comment
  • 78

Ordu Gezenbilir Off Road, Trabzon’da Kürsüye Çıktı !

Off-Road denilince Ordu’da akla gelen kulüplerin başında gelen Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü, 2019 Karadeniz Off-Road Kupası’nda kürsüye çıkarak madalyalarını aldı.…

 Ordu Gezenbilir Off Road, Trabzon’da Kürsüye Çıktı !

Off-Road denilince Ordu’da akla gelen kulüplerin başında gelen Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü, 2019 Karadeniz Off-Road Kupası’nda kürsüye çıkarak madalyalarını aldı.

Trabzon Off-Road kulübünün düzenlediği 2019 Karadeniz Off-Road Kupası’nda gala töreni 11 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleşti. Trabzon Akçaabat’ta gerçekleştirilen 2019 Karadeniz Off-Road Kupası’nda gala töreni’nde, Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü ise 6 kez kürsüye çıktı.

Sınıf-2 kategorisinde Ali Mercan ve Oğuzhan Mercan birincilik, Bülent Karaduman ve Çağla Karaduman ile ikincilik elde eden Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü, Genel Klasmanda ise Bülent Karaduman ve Çagla Karaduman ile üçüncülük başarısı elde etti. Galaya katılan Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü Başkanı Hüseyin Kurucu, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçler Toprağı’ndan teşekkür plaketi aldı.

”Desteklerini esirgemeyenlere teşekkür ederiz”

Ordu’ya başarılarla geldikleri için mutlu olduklarını söyleyen Ordu Gezenbilir Off-Road Kulübü Başkanı Hüseyin Kurucu yaptığı açıklada ”Bu başarıda büyük katkıları olan Ordu Valimiz Seddar Yavuz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Hilmi Güler, Milletvekilimiz Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Adem Atik, Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e teşekkür ederiz. Ayrıca bu yolda bize sponsorluk destekleri olan Altaş Tv, Özel Ordu Umut Hastahanesi ve Hastahene Yönetim Kurulu Başkanı İdris Altunel, Demirler Otomotiv İbrahim Demir ve Karadeniz Rulman başta olmak üzere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

”İlimizin adını duyurmak istiyoruz”

Hüseyin Kurucu son olarak 2020 sezonu hakkında ”2019 yılında büyük basarılar elde ettik ve güzel bir yarış organizasyonu yaptık. 2020 yılı içinde yarışma organizasyonu çalışmalarımız var. İnşallah geçmiş yıl yaptığımız organizasyonun daha iyisini ilimize kazandırmak ve ilimizin adını gittiğimiz tüm yarışmalarda basarıyla duyurmak için kulüp sporcularımız ve üyelerimiz için mücadeleye devam edecegiz” dedi.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir