Mart 27, 2023

Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü, sezonun ilk yarısında Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kotyora Futbol Kulübü forması giyen Deniz Kızıloluk’u kadrosuna kattı.

Sezonun ilk yarısında aldığı kötü sonuçlarla dikkat çeken ve Bölgesel Amatör Lig’de alt sıralarda yer alan Ordu Gücü Futbol Kulübü’nde dış transferde anlaşmalar devam ediyor. Şu ana kadar dış transferde Hasan Zeren, Atakan Çavuş, Hakan Tosun, Ferhat Altıntaş, Doğukan Hekim, Mertcan Cebeci, Ömer Oğuz Talan ve Batuhan Er ile anlaşan Ordu Gücü Futbol Kulübü, 9.transferini yaptı.

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Kotyora Futbol Kulübü ile sezona fırtına gibi bir başlangıç yapan ve attığı gollerle takımını sırtlayan Deniz Kızıloluk, sezonun ikinci yarısında Bölgesel Amatör Lig ekibi Ordu Gücü Futbol Kulübü forması giyecek. Kızıloluk, Kotyora Futbol Kulübü forması ile çıktığı maçlarda 10 gol atmayı başarmıştı.

2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’e Orduspor forması ile giriş yaptıktan sonra bir sezon Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde forma giyen Deniz Kızıloluk, gollerine Ordu Gücü Futbol Kulübü formasıyla devam edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!