• Ağustos 16, 2019
  • No Comment
  • 7

Ordu Hakemliği Minnet İle Devam Edecek !

2016 yılında Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı olarak atanan ve 3 yıldan bu yana bu…

 Ordu Hakemliği Minnet İle Devam Edecek !

2016 yılında Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı olarak atanan ve 3 yıldan bu yana bu görevi layıkıyla yapan Kahraman Minnet, yeniden aynı göreve atandı.

Geldikleri günden bu yana Ordu hakemliğinde güzel işlere imza atan Kahraman Minnet ve kurul üyeleri, Merkez Hakem Kurulu tarafından yeniden görevlendirildi.

Minnet, yeni dönemde de Ordu hakemliğini daha iyi yerlere getirmek için gece gündüz çalışacaklarını belirterek; “Ordu hakemliği için elimizden gelenin fazlasını yapma gayretimizde bizlere destek veren tüm unsurlara şükranlarımı sunarım.” dedi.

Buna göre, Ordu İl Hakem Kurulu başkanlığına eski hakemlerden Kahraman Minnet getirilirken, kurul üyeliklerine de yeniden Murat Şener, Altan Serkan Yılmaz, Uğur Ayhan ve Erdinç Ergün Angın atandı.

Ordu Hayat

Related post

Kahraman Minnet İle Devam !

Kahraman Minnet İle Devam !

Merkez Hakem Kurulu tarafından yeni sezon öncesinde İl Hakem Kurulu Başkanları ataması yapılırken, Ordu’da Kahraman Minnet ile devam kararı alındı. Merkez…
“Ordu Hakemliği Daha İyi Olacak”

“Ordu Hakemliği Daha İyi Olacak”

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren Ordu hakemliği, ses getirmeye devam ediyor. İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, 36 tane klasman…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir