- Haziran 23, 2023
- No Comment
- 113
Ordu İl Emniyet Müdürü, Şampiyonu Ağırladı
Ordu’da her sene yapılan ve bu sene de düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Emniyet Polis Gücü takımı,…
Ordu’da her sene yapılan ve bu sene de düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan Emniyet Polis Gücü takımı, şampiyonluk kupası ile birlikte Ordu İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş’i ziyaret etti.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda bu senenin şampiyonu belli oldu. Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 2023 yılı şampiyonu, finalde Altınordu Belediyesi’ni yenen Emniyet Polis Gücü oldu.
Bu sene 23 takımın mücadele ettiği ve üç ayrı grupta oynanan Kurumlararası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda önce grup maçlarını ardından Play-Off müsabakalarını geçen ve kupaya uzanan Emniyet Polis Gücü takımı, şampiyonluk kupasını İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş’e götürdü.
Ordu İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada: ”Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Emniyet Polis Gücü takımımız şampiyon olmuştur. Takımımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.
SAMET KARADAĞ