Mart 29, 2023

Ordu, Karadeniz Bölgesi Hakemlerini Ağırladı !

2021-2022 sezonu devre arasında takımların çalışmaları sürerken aynı zamanda hakemler de performanslarını artırma adına FIFA Atletik Testine girerken, Karadeniz Bölge Hakemlerine Ordu ev sahipliği yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nun devre arası FIFA Atletik Testi için belirlediği şehirlerden birisi olan Ordu, Karadeniz Bölge Hakemlerini ağırladı. Merkez Hakem Kurulu tarafından gerçekleştirilen Devre Arası FİFA Atletik Testi Ordu’da yapıldı.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır, Altınordu İlçesi’nde yer alan Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde FIFA Atletik Testine giren hakemleri yakından takip ederken ”TFF, Merkez Hakem Kurulu tarafından gerçekleştirilen,Karadeniz Bölgesi devre arası atletik testi için ilimize gelen Klasman ve Bölgesel Amatör Ligi hakem ve yardımcılarını izleyerek başarılar diledik. İlimizde organize edilmesini sağlayan başta MHK Başkanı Sn.Ferhat Gündoğdu başta olmak üzere Bölge sorumlusu Sn.Hikmet Öksüzoğlu’na ve Kahraman Minnet’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi Başkanı Mehmet Şengül ise “İlimizde gerçekleşen Sezon Arası Fifa Atletik Testini başarıyla tamamlayan hakemlerimizi tebrik ederiz. Sezonun ikinci yarısında tüm hakemlerimize başarılar dileriz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!