Mayıs 29, 2023

Ordu Kayak Kulübü’nde Başkan Değişti !

5.Olağan Genel Kurulu toplantısı yapılan Ordu Kayak Kulübü’nde Başkanlık görevine iş adamı Cem Şenocak seçildi.

2021 yılında Covid-19 pandemi süreci nedeniyle ertelenen Ordu Kayak Kulübü Derneği yapıldı. Özellikle son yıllarda Çambaşı Yaylası’nda hızla yükselişe geçen Kayak sporu yeni başkanını seçti. Eski başkan Selçuk Şenyurt’un aday olmadığı 5.Olağan Genel Kurul, Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Selçuk Şenyurt’un önemli açıklamaları ile damga vurduğu kongrenin ardından yeni başkan Cem Şenocak oldu. Selçuk Şenyurt, Çambaşı Merkezi’nin önemli bir kayak merkezi olduğunu ancak Ordu’ya 10 yıl sonra yetmeyeceğini söylerken yeni başkan Cem Şenocak’ın yönetim kurulunda yer aldı.

Tek aday olarak girdiği seçimi kazanan Cem Şenocak ise “Kayak sporunu sevdirmeye çalışıyoruz. Kayak sporu, düşünüldüğü kadar pahalı ve lüks bir spor değil. Ordumuza bunu alıştıracağız, sporcular yetiştireceğiz. Bugüne kadar yetiştirdik. Bunu biraz daha geliştireceğiz. Amaçlarımız arasında en önemlisi bu” diye konuştu.

Cem Şenocak başkanlığındaki yönetim Kurulu ise Selçuk Şenyurt, Fevzi Turan, Emine Türkmen, Derya Yeliz Çalış, Özer Yüksel ve Önder Akbaş yer aldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!