Ordu Stadyumu’nda Koltuk Montajı Sürüyor !

Ordu’da Altınordu ilçesinde yer alan Durugöl Mahallesi’nde yapımı devam eden Ordu Stadyumu’nda, koltuk montaj işlemleri sürüyor.

Üst yapısı biten ve yüzde 95’i tamamlayan Ordu Stadyumu’nun kalan işleri için bütçe yetersizliği bilgisi verilmiş ve ihaleye açılmıştı. 12 Ağustos’ta yapılan ihale sonrasında 23.740.000.00 liraya yapılacak ikmal inşaatı sonrasında teslim tarihinin 13 Şubat 2021 olduğu belirtilmişti. Yapımına başlanıldığı günden bu yana 4 kez açılış tarihi verilen, Türkiye Futbol Federasyonu maç takvimine dahi giren Ordu Stadyumu’nun koltuk montaj işlemleri ise devam ediyor.

Çevre düzenlemesi, elektrik işleri, spor lisesi, skorborard ve koltuklandırma için tekrar yapılan ihalenin ardından yüklenici firma yeni statta çalışmalara hız verdi. Tribün renklerinin Mor-Beyaz yapılacağı Ordu Stadyumu’nda, ilk olarak Beyaz koltuklar takılırken kısa süre içerisinde de Mor koltuklar takıldıktan sonra yeni Ordu Stadyumu, Mor Beyaz koltuklarıyla taraftarları bekleyecek.

Öte yandan sezonun ikinci devresine bitmesi beklenen statta Misli.com 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün karşılaşmalarını oynayacağı kaydedildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!