Mart 27, 2023

2021-2022 sezonu öncesinde Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi’nin Gelişim Seminerleri sürerken Erol Aydoğdu UEFA 3. Sürekli Gelişim Semineri ve Osman Çakın Zorunlu Gelişim Semineri antrenörlerin katılımıyla tamamlandı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından organize edilen seminerler devam ediyor. Daha önce iki seminere katılan TÜFAD Ordu Şubesi’ne bağlı antrenörler bu kez de TFF-TÜFAD Erol Aydoğdu UEFA 3. Sürekli Gelişim Semineri ve Osman Çakın Zorunlu Gelişim Semineri’ne katıldı. Seminer Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

TÜFAD Ordu Şubesi Başkanı olan ve geçtiğimiz haftalarda yapılan kongrede yeniden başkan seçilen Turgut Kır’ın önderliğinde yapılan seminere Ordulu antrenörler yoğun ilgi gösterdi. Kır, seminer ile ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamaları yaptı.

”TÜFAD Ordu Şubemizin düzenlediği (Erol Aydoğdu)UEFA 3. Sürekli Gelişim Semineri ve (Osman Çakın) Zorunlu Gelişim Seminerimizi bugün yaptık ve Seminerlerimizi tamamladık.Yoğun bir katılım oldu. Seminerimize katılan Sayın Ordu Gençlik ve Spor il Müdürümüz Mustafa Genç’e, Altunordu Belediyesi Başkan yardımcımız Ahmet Akyurt’a, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Başkanımız Metin Kır’a, seminerimize katılarak ders anlatımları sunumlarını yapan değerli hocalarımız İl Hakem Kurulu Başkanımız Kahraman Minnet’e, Yılport Samsunspor Akademi Direktörü Yücel Uyar’a, ODÜ Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Başkanı Doç.Dr Ali Aygün’e, TÜFAD Yönetim Kurulu Üyemiz ODÜ Öğretim Üyesi Erdal Arı’ya, Ordu Spor Eğitim Merkezi Müdürü Rıfat Ceylan’a ve seminerimize katılım sağlayan ve katkı sunan tüm antrenörlerimize teşekkür ederiz.”

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!