• Şubat 8, 2022
  • No Comment
  • 35

Ordu Türk Telekomspor, Gelecek Sezona Hazırlanıyor !

Ordu’da uzun yıllar Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Basketbol faaliyetlerini sürdürmesi ve bunun ardından Ordu Özel Açı Koleji’nin başarıları sonrasında hasret…

 Ordu Türk Telekomspor, Gelecek Sezona Hazırlanıyor !

Ordu’da uzun yıllar Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Basketbol faaliyetlerini sürdürmesi ve bunun ardından Ordu Özel Açı Koleji’nin başarıları sonrasında hasret kalınan Basketbol branşına, Ordu Türk Telekomspor’a giriş yapacak.

Uzun yıllar Basketbola hasret olan Ordulu sporseverler 2021-2022 sezonunda Ordu Mahalli Erkek Basketbol Ligi dörtlü finaller ile heyecan yaşamıştı. Ordu Basketbolu için ise bir güzel haber daha geldi ve bir dönem Ordu’ya Kadın Voleybol Takımı ile damga vuran Ordu Türk Telekomspor’un Basketbol şubesi için önemli adımlar attı.

Ordu Türk Telekomspor’un önümüzdeki sezon yeniden parkeye çıkacağı ancak bu sefer Voleybol şubesi yerine Basketbol Şubesi kurulduğu belirtildi. Ordu’da Orduspor başta olmak üzere birçok takımda basketbol antrenörlüğü yapan Güvenç Gürol’un yanı sıra Ayşegül Topkaya’nın, Ordu Türk Telekom İl Müdürü Zafer Onur Atasoy ile bir araya gelerek anlaşmaya vardığı öğrenildi.

2022-2023 sezonunda parkeye çıkması beklenen Ordu Türk Telekomspor’un Kadın branşında Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele etmesi beklenirken, Erkek branşında ise altyapı liglerinde boy gösterecek.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir