• Kasım 8, 2023
  • No Comment
  • 97

Ordu Ünyeli Futbolcu Röveşata Golü Attı, Taraftarlar Tepki Gösterdi

Kariyerine TFF 3.Lig ekibi Belediye Kütahyaspor’da sürdüren Ordu Ünye doğumlu Can Muhammet Cural, son oynanan maçta sezonun en güzel gollerinden…

 Ordu Ünyeli Futbolcu Röveşata Golü Attı, Taraftarlar Tepki Gösterdi

Kariyerine TFF 3.Lig ekibi Belediye Kütahyaspor’da sürdüren Ordu Ünye doğumlu Can Muhammet Cural, son oynanan maçta sezonun en güzel gollerinden bir tanesi atarken attığı golden sonra kendi taraftarlarına dönerek sus işareti yapmasıyla birlikte maçtan sonra taraftarlarından tepki aldı.

Ordu’da Ünye Gençlerbirliği’nde futbola başladıktan sonra merdivenleri hızlıca çıkan ve 3.Ligin bilinen golcülerinden birisi olan 1999 doğumlu Can Muhammet Vural, Belediye Kütahyaspor’un kendi sahasında son dakika golüyle 3-2 kaybettiği Karaköprü Belediyespor maçının en çok konuşulan ismi oldu. Can Muhammet Vural, taraftarların tepkisine attığı golle sus işareti yaparak cevap verirken maç sonunda ise Vural’a taraftarlar tepki gösterdi.

Belediye Kütahyaspor’un haftalar önce iç sahada yendiği Akhisarspor maçında penaltı vuruşunda Bilal Şeflek’in penaltıyı kullanmasına tepki gösteren ve yaptığı el kol harekeketleri ise taraftarların tepkisini çeken Can Muhammet Vural, takımının  Karaköprü Belediyespor attığı müthiş golün ardından önce sevinmeye gidecekti ancak hemen tribünlere dönerek eliyle sus işareti yaptı. Kendi taraftarlarına bu hareketi yapmasının ardından ise maç sonunda eleştiri okları yine Vural’a döndü.

Belediye Kütahyaspor’da sezon öncesi hazırlık kampına katılan Can Muhammet Vural’ın iki bacak kasıklarında fıtık görülmesi nedeniyle sahalardan uzak kalan Can Muhammet Vural, bu sezon 8 maça çıkarken rakip filelere 5 gol attı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir