Ordu Valisi Sonel, TFF Genel Sekreter Yardımcısını Konuk Etti
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu’da olan Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı’yı makamında ziyaret etti. Spor anlamında her…
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu’da olan Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı’yı makamında ziyaret etti.
Spor anlamında her zaman aktif olan, zaman zaman yeşil sahalara çıkarak futbol oynayan ve koyu bir Adana Demirspor taraftarı olan Ordu Valisi Tuncay Sonel, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan önemli bir isim ile bir araya geldi. Geçen sezon Orduspor’u 2.Amatör Lig’de sahaya tekrar döndürme noktasında istişare halinde olduğu TFF ile yüz yüze görüştü.
Bir takım ziyaretler için Ordu’ya gelen Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı, Ordu Valisi Tuncay Sonel ile bir araya geldi. Ordu Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret eden Baltacı, futbol üzerinde sohbet etti. İki isim hem Orduspor hem Adana Demirspor hem de Türk Futbolu üzerine uzun bir sohbet etti.
Türkiye Futbol Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Baltacı ayrıca Ordu Valisi Tuncay Sonel’e üzerinde 52 numara ve Tuncay Sonel yazılı Türkiye Milli Takım forması hediye etti.
SAMET KARADAĞ