• Kasım 14, 2023
  • No Comment
  • 71

Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Dernekleri, Ordu’da Nutuk Dağıttı

Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Derneklerinin ortak çalışmaları dahilinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden geçen 85.yılında Ordu’nun Altınordu ilçesinde…

 Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Dernekleri, Ordu’da Nutuk Dağıttı

Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Derneklerinin ortak çalışmaları dahilinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının üzerinden geçen 85.yılında Ordu’nun Altınordu ilçesinde bulunan Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerine ‘Nutuk’ dağıtıldı.

Dünya’da ve Türkiye’nin dört bir yanında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefat ettiği gün olan 10 Kasım’da hüzün hakim olurken, spor camialarının da organizasyonları dikkat çekti. Ordu’da da yapılan bir organizasyonda Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Dernekleri tarafından yapılan organizasyonda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı düzenlendi.

Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Ordu ve Prag Fenerbahçeliler Derneklerimizin ortak yürüttüğü çalışma kapsamında Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kaleme aldığı eşsiz eser ‘Nutuk’, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 85. yıl dönümünde Ordu’nun Altınordu ilçesinde bulunan Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerine hediye edildi.

Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Birol Erdoğdu’nun ev sahipliğindeki organizasyona Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Melih Acar ile Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Adil Levent Karlıbel de katıldı.

Basın Fotoğrafları

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir