• Aralık 21, 2019
  • No Comment
  • 144

Ordu Voley, Final Etabına Kaldı !

Bu sezon yeni kurulan Ordu Voleyspor, Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi ilk etap müsabakalarında aldığı başarılı sonuçlarla final etabına kalmaya hak…

 Ordu Voley, Final Etabına Kaldı !

Bu sezon yeni kurulan Ordu Voleyspor, Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi ilk etap müsabakalarında aldığı başarılı sonuçlarla final etabına kalmaya hak kazandı.

Ordu Voleyboluna yeni katılan bir ekip olan ve yaptığı transferlerle ses getiren Ordu Voleyspor, parkede de transfer sezonu gibi hızlı bir başlangıç yaptı. Ordu Voleyspor,20-22 Aralık tarihleri arasında Ordu’da oynanan Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi ilk etap müsabakalarında liderliği erken kopardı.

Ordu Atatürk Spor Salonu’nda oynanan ve ev sahibi olarak katıldığı Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi ilk etap müsabakaları ilk maçında Sinopspor’u 3-0 yenen Ordu Voley, ikinci maçta da Bulancak Belediyespor’u aynı skorla yenerek final etabına kalmayı başardı.

Ordu Voleyspor kadrosunda bir dönem Orduspor’da da forma giyen Güngör Yüce, Emrah Zavalsız, Agah Genç, Gökhan Çelebi, Deniz Gül, Yunus Dikmen, Ali Alihanoğlu, Derviş Ocak, Doğukan Şeker ve Hayrettin Erol Karabal gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir