• Nisan 27, 2022
  • No Comment
  • 122

Ordu Yurdum Spor Gözünü Üst Lige Dikti !

2021-2022 sezonunda Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele den Ordu Yurdumspor Erkek Voleybol Takımı, Trabzon’da düzenlenen Grup maçlarını kazanarak Final etabına…

 Ordu Yurdum Spor Gözünü Üst Lige Dikti !

2021-2022 sezonunda Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele den Ordu Yurdumspor Erkek Voleybol Takımı, Trabzon’da düzenlenen Grup maçlarını kazanarak Final etabına yükseldi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yer alan ve yurtlarda kalan oyunculardan kurulu kadrosu ile Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi’ne katılan Ordu Yurdumspor Erkek Voleybol Takımı, Trabzon’da parkeye çıktı. 22-24 Nisan tarihleri arasında parkeye çıkan Ordu ekibi, Bölgesel Ligi Grup maçlarında oynadığı dört maçta dört galibiyet alarak Final Grubu’na yükseldi.

Trabzon’da ilk olarak ev sahibi Trabzon Beşikdüzü Ayyıldız Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşan ve maçı set vermeden 3-0 kazanan Ordu Yurdumspor, Artvin Artek Arhavi Tenis Spor Kulübü’nü 3-1, Trabzon Arakale Spor Kulübü’nü 3-2 ve son olarak Ardahan Serhatip Gençlik Spor Kulübü’nü 3-0 yenerek grubu lider tamamladı
Bölgesel Lig Voleybol Grup Müsabakaları 22-24 Nisan’da Trabzon’da yapıldı. Ordu Yurdumspor’un da olduğu beş takımlı gruptan namağlup lider çıkan Ordu temsilcisi Haziran 2022 tarihinde düzenlenecek olan finallere katılma hakkı kazandı.

Turnuva sonunda konuşan Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç; “Voleybolcularımız Finale yükseldi. İl Müdürlüğümüz Yurtlarında kalan gençlerden ve alt yapı sporcularımızdan kurulu Yurdum Spor Kulübü Erkekler Voleybol Takımımız Trabzon ilinde düzenlenen Bölgesel Ligi Gurup Müsabakalarında 4 maçını da kazanarak Final Grubuna yükseldi. Takımımızı kutlarım. Final Grubunda başarılar dilerim” dedi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir