Ordu’da C Antrenör Eğitim Kursu Başladı !

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu başladı.

Sezonun bitmesiyle birlikte kurs çalışmalarını sürdüren antrenörler Ordu’da kursa girdi. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu TFF Grassroots C Futbol Antrenörlüğü kursu 6 Haziran’da başlarken 15 Haziran’a kadar devam edecek.

30 antrenör adayının katıldığı kursta, TFF Antrenör Eğitmenleri, adaylara en ufak ayrıntıları bile uygulamalı olarak anlatarak, antrenörleri en iyi şekilde hazırlıyor. Şimdiye kadar Öner Piroğlu Aziz Tokat-Kahraman Sönmez, Uğur Şerement ve Üstün Türközer. Salih Aydoğan ve Turgay Güney adına gerçekleştirilen kursa ise bu sene Güven Türközer-Şükrü Bekiroğlu adı verildi.

TÜFAD Ordu Şubesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise; “Grassroots C Antrenör Eğitim Programı Kursumuzun açılışını yaptık. Katılım sağlayan protokolümüze, destek olan, emeği geçen tüm dostlara hocalarımıza teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!