- Eylül 25, 2023
- No Comment
- 370
Ordu’da Goller Atmıştı, Şimdi İzmirspor’da
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İzmirspor, kariyerinde Orduspor 1967 A.Ş. ve Ünye 1957 Spor’da da forma giyen Orçun Selduman’ı kadrosuna kattı.…
![Ordu’da Goller Atmıştı, Şimdi İzmirspor’da](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orcun-Selduman.png)
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İzmirspor, kariyerinde Orduspor 1967 A.Ş. ve Ünye 1957 Spor’da da forma giyen Orçun Selduman’ı kadrosuna kattı.
2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden İzmirspor’da yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Ordu Futbolu’nun da yakından tanıdığı bir isim kadroya katıldı. Mavi-Beyazlı ekip, geçen sezon Çorluspor 1947 ve Tire 2021 Futbol Kulübü formaları giyen forvet oyuncusu Orçun Selduman’ı kadrosuna kattı.
Ordu Futbolu’nda ilk olarak Orduspor 1967 A.Ş. forması giyen Orçun Selduman, burada istediği süreyi alamamıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de az süre alan ancak Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan Orçun Selduman daha sonra Ünye 1957 Spor’a transfer olmuş ve sezon genelinde 13 gol atarak sezonun en çok gol atan oyuncusu olmuştu.
Orçun Selduman, TFF 3.Lig’de 84 maçta 14 gol Bölgesel Amatör Lig’de ise 172 maçta 72 gol atmayı başarırken sezon öncesinde Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekibi Küçükçekmecespor A.Ş. anlaşmaya varmıştı ancak yeni takımı İzmirspor oldu.
SAMET KARADAĞ