• Kasım 9, 2019
  • No Comment
  • 56

Ordu’da Off-Road Heyecanı Yaşandı !

Karadeniz Off-Road Kupası 5.Ayak Koşusu Ordu’da düzenlenirken, hem yarışmacıların hem de katılımcıların renkli görüntüleri turnuvaya büyük heyecan getirdi. Ordu’da son…

 Ordu’da Off-Road Heyecanı Yaşandı !

Karadeniz Off-Road Kupası 5.Ayak Koşusu Ordu’da düzenlenirken, hem yarışmacıların hem de katılımcıların renkli görüntüleri turnuvaya büyük heyecan getirdi.

Ordu’da son yıllarda büyük ilgi odağı olan ve 2019 yılı Off-Road Ordu takviminde yer alan Karadeniz Off-Road Kupası 5.Ayak Koşusu sona erdi. Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve diğer destekçilerinde katkısıyla birlikte Gezenbilir Off-Road Kulübü tarafından Altınordu ilçesinde oluşturulan parkurda gerçekleştirilen off-road yarışları, nefesleri kesti.

Karadeniz Off-Road Kupası 5.Ayak Koşusu’na 20 pilot araçları ile birlikte katılım gösterirken, tehlikeli ve heyecanlı parkurlar izleyicileri de heyecanlandırdı. 2 Kasım 2019 Pazar günü saat seramonik start verilirken, asıl yarışlar 3 Kasım Pazartesi günü saat 12:00’da Melet Irmağı Kıyısı mevkiinde başladı ve sona erdi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir