• Mayıs 24, 2023
  • No Comment
  • 12

Ordu’daki Dev Turnuva TRT Spor ve TRT Yıldız’dan Yayınlanacak !

25-27 Mayıs tarihleri arasında Ordu’da düzenlenecek olan Tevfik Kış-Kenan Şimşek Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, TRT Spor ve TRT Yıldız’da…

 Ordu’daki Dev Turnuva TRT Spor ve TRT Yıldız’dan Yayınlanacak !

25-27 Mayıs tarihleri arasında Ordu’da düzenlenecek olan Tevfik Kış-Kenan Şimşek Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, TRT Spor ve TRT Yıldız’da canlı olarak ekranlara gelecek.

Güreşin dev isimleri Pehlivanlar diyarı Ordu’da buluşuyor. Bu dev organizasyon ise canlı olarak ekranlara gelecek. Ordu’da yapılacak olan Tevfik Kış-Kenan Şimşek Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası için 50 ilden yaklaşık 650 sporcu Ordu’ya geldi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Güreş Federasyonu iş birliğinde Tevfik Kış-Kenan Şimşek Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, 25-27 Mayıs tarihleri arasında Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer alan Başpehlivan Recep Kara Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

TRT Spor ve TRT Yıldız’dan canlı olarak sporseverlerle buluşacak olan Tevfik Kış-Kenan Şimşek Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası’nı, Ordu’daki sporseverler ise ücretsiz takip edebilecek.

Samet Karadağ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir