- Mayıs 15, 2024
- No Comment
- 153
Ordulu Başantrenör Şensoy, Bursa Ekibi İle Devam Edecek
AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor’da uzun süredir takımı çalıştıran Ordulu başantrenör Cemal Bora Şensoy, bu sezon Play-Off…
![Ordulu Başantrenör Şensoy, Bursa Ekibi İle Devam Edecek](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/05/cemal-bora-sensoy.jpg)
AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor’da uzun süredir takımı çalıştıran Ordulu başantrenör Cemal Bora Şensoy, bu sezon Play-Off oynama başarısı gösterdiği Bursa ekibi ile yeni sezonda da yoluna devam edecek.
2023-2024 sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Bursa Büyükşehir Belediyespor, Arkasspor karşısında kaybederek sezonu tamamlamıştı. Bursa Büyükşehir Belediyespor’da yeni sezon planlamaları başlarken bu süreçte takımın başantrenörü olan Ordu doğumlu Cemal Bora Şensoy ile yola devam edilmesi planlanıyor. Ordu’yu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde temsil eden Kuşgöz İzmir Vinç Akkuş Belediyespor’a bu sezon rakip olan Ordulu başantrenör Cemal Bora Şensoy, yeni sezonda da Bursa Büyükşehir Belediyespor ile yoluna devam edecek.
2021-2022 sezonunun ilk devresinde Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nda yardımcı antrenör olarak görev yapan Cemal Bora Şensoy, ikinci yarı takımın başına geçmişti. Cemal Bora Şensoy, 2022-2023 sezonunu 6. Sırada tamamlayarak Balkan Kupası’na katılmaya hak kazanan Bursa Büyükşehir Belediyespor’da geride kalan sezonda ligi yedinci sırada bitiren takımla sezon genelinde 28 maçta 14 galibiyet almayı başarmıştı.
1984 Ordu doğumlu Cemal Bora Şensoy, daha önce 4 sezon Salihli Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nı çalıştırmıştı. Şensoy, ardından İnegöl Belediyespor’un 1. Lig’e yükselen takımının başantrenörlüğünü ve aynı ekipte Efeler Ligi’nde yardımcı antrenörlük yapmıştı.
SAMET KARADAĞ