- Ağustos 4, 2023
- No Comment
- 93
Ordulu Forvetten Sezon Öncesi Şok Sakatlık
TFF 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Belediye Kütahyaspor’da yeni sezon öncesinde yapılan antrenmanda Ordulu forvet oyuncusu Can Muhammet Vural sakatlık geçirdi ve…
TFF 3.Lig 3.Grup ekiplerinden Belediye Kütahyaspor’da yeni sezon öncesinde yapılan antrenmanda Ordulu forvet oyuncusu Can Muhammet Vural sakatlık geçirdi ve ameliyat masasına yatarak 2- 5 hafta sahalardan uzak kalacak.
Geçtiğimiz sezon TFF 3.Lig ekiplerinden Belediye Kütahyaspor’a transfer olan Ordu Ünyeli forvet oyuncusu Can Muhammet Vural, Mavi-Beyazlı forma ile ilk golünü 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne atmıştı. Yeni sezonda da Belediye Kütahyaspor’da yoluna devam edecek olan Can Muhammet Vural, yaşadığı sakatlıktan dolayı ameliyat oldu.
Belediye Kütahyaspor’da sezon öncesi hazırlık kampına katılan Can Muhammet Vural’ın iki bacak kasıklarında fıtık görülmesi nedeniyle sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Yeni sezona yetiştirilmesi beklenen 1999 doğumlu forvet oyuncusu 2 ile 5 hafta arasında sahalardan uzak kalacak.
Futbola Ordu Amatör Lig takımlarından Ünye Gençlerbirliği’nde başlayan ve daha sonra Atakum Belediyespor’a transfer olan Can Muhammet Vural, 2018-2019 sezonunda ise Pazarspor ile profesyonel sözleşmeye imza atmıştı. Alt liglerin aranan golcülerinden olan 24 yaşındaki forvet, şu ana kadar forma giydiği takımlarla 2.Lig’de 44 maçta 5 gol ve 3.Lig’de 76 maçta 14 gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ