- Ekim 4, 2023
- No Comment
- 359
Ordulu Futbolcu Ordu’da da Şampiyonluk Hedefliyor
2022-2023 sezonunda forma giydiği Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü şampiyonluk sevinci yaşayan Ordulu bek oyuncusu Melisa Nilgün Keser,…
![Ordulu Futbolcu Ordu’da da Şampiyonluk Hedefliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/e4351cf3-9cf2-4aa2-8a8e-4590bfec038c.jpeg)
2022-2023 sezonunda forma giydiği Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü şampiyonluk sevinci yaşayan Ordulu bek oyuncusu Melisa Nilgün Keser, yeni sezonda Ordu’da şampiyonluk sevinci yaşamak istiyor.
Kariyerinde uzun süre Ordu’da forma giydikten sonra Süper Lig’de Trabzonspor ve Beşiktaş JK Kadın Futbol Takımı’nda forma giyen Melisa Nilgün Keser, geçen sezon ise devre arasında 1.Lig’de Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü’ne transfer olarak şampiyon olmuştu.
Şampiyon Ordulu futbolcu Keser yeni sezonda kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye aldıktan sonra Ordu ekibi Ünye Kadın Futbol Takımı’na transfer olurken, yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen takımla antrenmanlara çıktı ve yeni sezona dikkatli bir şekilde hazırlanmaya başladı.
Henüz 14 yaşında Ordu’da Kadın Futbolu’nda A Takımda şans bulmaya başlayan ve uzun bir süre Orduspor 1967 A.Ş. forması giydikten sonra üst düzeyde oynayan Melisa Nilgün Keser şu ana kadar 105 kez sahaya çıktı. Savunmada bekte forma giyen Melisa, bir dönem U19 Milli Takım’da da forma giymişti.
SAMET KARADAĞ