- Temmuz 12, 2023
- No Comment
- 117
Ordulu Futbolcu: ”Trafik Kazası Geçirdiğim İçin Futbola Ara Verdim”
Ordu’da bir dönemin gelecek vaadeden isimlerinden birisi olan ve son olarak Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor forması giyen…
Ordu’da bir dönemin gelecek vaadeden isimlerinden birisi olan ve son olarak Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor forması giyen 2000 doğumlu Onur Hafızoğlu, uzun süredir yeşil sahalarda olmamasının sebebini ve geleceği hakkında alacağı karar ile ilgili açıklamada bulundu.
Orduspor altyapısından yetiştikten sonra Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün dikkatini çekerek İstanbul ekibinin altyapısına transfer olan 2000 doğumlu Onur Hafızoğlu, altyapıda birçok maça çıkmıştı. 2019-2020 sezonunda yeniden Ordu’da dönerek Fatsa Belediyespor ile profesyonel sözleşme imzalayan Onur Hafızoğlu, profesyonel liglerde sahaya çıkmıştı.
Fatsa Belediyespor forması ile 3.Lig’de 42 maça çıkan ve sonrasında Ünye 1957 Spor’a transfer olan Onur Hafızoğlu, BAL’da 9 maça çıktıktan sonra yeşil sahalardan uzak kalmıştı. Geçirdiği trafik kazası nedeniyle sahalardan uzak kalan Onur Hafızoğlu, yeni sezon öncesinde açıklamalarda bulundu.
23 yaşındaki orta saha oyuncusu yaptığı açıklamada: ”Bir çoğunuzun bildiği üzere yakın bir zamanda trafik kazası geçirdim. Geçirdiğim operasyonlar ve doktorun da tedavileri sonunda futbola 1.5-2 yıl ara vermek zorunda kaldım. Bu tedavi sürecini en iyi şekilde geçirip o anki durumumu da değerlendirdikten sonra kararımı vereceğim Bu zor süreçte yanımda olan, arayan soran herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
SAMET KARADAĞ