- Temmuz 29, 2023
- No Comment
- 96
Ordulu Golcü Resmen Süper Lig’de
Kulüp tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Pendikspor, geçen sezon TFF 3.Lig’de 19 gol atma başarısı gösteren Ordu…
Kulüp tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Pendikspor, geçen sezon TFF 3.Lig’de 19 gol atma başarısı gösteren Ordu doğumlu Muhammet Enes Erdem’e resmi imzayı attırdı.
2022-2023 sezonunda Alanya Kestelspor forması giyen ve 3.Lig’de Play-Off oynama başarısı gösteren Muhammet Enes Erdem, gösterdiği performans ve attığı goller sonrasında birçok takımın transfer listesine girmişti. Erdem’e en ciddi teklifi Osman Özköylü’nün teknik direktörlüğünü yaptığı Pendikspor yaparken, prensipte anlaşmaya varan Ordulu forvet İstanbul ekibi ile resmi sözleşme imzaladı.
Trendyol Süper Ligi ekiperlerinden Pendikspor, Alanya Kestelspor’dan sol bek Furkan Mehmet Doğan ve kanat forvet oyuncusu Muhammet Enes Erdem’i kadrosuna kattı. 24 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Muhammet Enes Erdem’in Süper Lig ekibine 19 gol attığı sezonun ardından giderken yeni sezonda takımda yer alıp almayacağı henüz belli olmadı.
Futbola Libade’de başlayan ve Kemahspor’dan sonra Galatasaray altyapısına transfer olan Muhammet Enes Erdem, 2018-2019 sezonunda ise Sultanbeyli Belediyespor’da profesyonel olmuştu. Geçen sezon kariyerinin en golcü sezonunu geride bırakan Erdem’in bu performansı kendisini Süper Lige taşıdı.
SAMET KARADAĞ