- Nisan 3, 2024
- No Comment
- 185
Ordulu Hakem Samet Çavuş, Bu Sezon Şu Ana Kadar Süper Lig’de 20 Maçta Görev Aldı
Trendyol Süper Lig’de 31.hafta mücadelesinde İstanbulspor A.Ş. ile Çaykur Rizespor A.Ş. karşı karşıya gelirken, haftanın açılış maçında 2.Yardımcı Hakem olarak…
![Ordulu Hakem Samet Çavuş, Bu Sezon Şu Ana Kadar Süper Lig’de 20 Maçta Görev Aldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/Samet-Cavus-scaled.jpg)
Trendyol Süper Lig’de 31.hafta mücadelesinde İstanbulspor A.Ş. ile Çaykur Rizespor A.Ş. karşı karşıya gelirken, haftanın açılış maçında 2.Yardımcı Hakem olarak görev alan Ordulu hakem Samet Çavuş bu sezon 20.kez bir Süper Lig maçında görev aldı.
2023-2024 sezonunda Trendyol Süper Lig’de görev alacak hakemler listesinde ismi olan ve bu sezon sıklıkla farklı görevlendirmelerden Trendyol Süper Lig maçı heyecanı yaşayan Ordulu hakem Samet Çavuş, 21.maçında görev aldı. Tecrübeli bir hakem olan ve ilk olarak 8 Aralık 2011’de Süper Lig’de yardımcı hakem olarak görev alan Samet Çavuş, 14 yıldan bu yana Süper Lig’de birçok müsabakada görev alıyor.
Samet Çavuş bu sezon İstanbulspor A.Ş. ile Çaykur Rizespor A.Ş. maçıyla birlikte Trendyol Süper Lig’de 20.maçında görev alırken bu maçların 5’inda 1.Yardımcı hakem 6’sında 2.Yardımcı hakem ve 8’inde ise AVAR hakemi olarak görev aldı. Ordulu hakem Samet Çavuş, bu sezon Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş ile Eyüpspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde de 1.Yardımcı hakem olarak görev almıştı.
Geçen sezon Kasımpaşa – ile Ümraniyespor arasında oynanan Süper Lig maçında rüzgarın etkisi ile bayrak kaldırma esnasında zor anlar yaşadığı anlar ile yüzlerde tebessüm bıraktıran Samet Çavuş, zaman zaman Ordu 1.Amatör Lig’de kritik maçlarda da görev alıyor.
SAMET KARADAĞ