- Ekim 18, 2023
- No Comment
- 200
Ordulu Judocu Balkan Üçüncülüğü Kaptı
Balkanlar U23 Yaşaltı Judo Şampiyonası’nda mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Sporcusu Gülsüm Ağaç, 150 sporcunun katıldığı turnuvada kendi kategorisinde Balkan…
![Ordulu Judocu Balkan Üçüncülüğü Kaptı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_1627.jpeg)
Balkanlar U23 Yaşaltı Judo Şampiyonası’nda mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediye Sporcusu Gülsüm Ağaç, 150 sporcunun katıldığı turnuvada kendi kategorisinde Balkan üçüncüsü oldu.
Bahçelievler Belediyesi’nin katkılarıyla 14-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Bahçelievler Siyavuş Paşa Spor Salonunda düzenlenen Balkanlar U23 Yaşaltı Judo Şampiyonası’nda Ordulu sporcu Milli Takım adına yarıştı ve madalya aldı
Ordu Büyükşehir Belediye Sporcusu olan Gülsüm Ağaç, bireysel mücadelede rakiplerini geçti ancak final şansını yitirdi. Ağaç, üçüncülük maçını kazanarak hem Türkiye hem de Ordu’da madalya kazandırdı.
Türkiye bireysel mücadelelerde 6 altın, 8 gümüş, 11 bronz toplamda 25 madalya, Takım mücadelesinde ise Altın madalya alarak büyük bir başarıya imza attı.
SAMET KARADAĞ