Ordulu Kaleci Orduspor’da Kaldı
Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan ve yeni sezonun planlamasını yapan Orduspor, Ordulu 1997 doğumlu kaleci Oğuzhan Aydın ile yeniden anlaşmaya…
Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan ve yeni sezonun planlamasını yapan Orduspor, Ordulu 1997 doğumlu kaleci Oğuzhan Aydın ile yeniden anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor, öncelikle iç transferi çözmeye devam ediyor. Şampiyon kadroda yer alan takımdan birçok isimle yeniden anlaşmaya varan ve iskeleti bozmak istemeyen Mor-Beyazlı ekip, Ordulu file bekçisi Oğuzhan Aydın’ı da takımda tuttu.
1997 doğumlu kaleci geçen sezon Orduspor formasıyla ilk kez Fatsaspor deplasmanında tanışırken, ikinci yarıda oyuna girdiği maçta kaptanlık pazubandını koluna takmıştı. Fatsaspor maçının devamında da birçok maçta şans bulan Aydın, yaşanılan şampiyonlukta ise büyük sevinç yaşamıştı. 26 yaşındaki kaleci, yeni sezonda takımda devam edeceği için mutlu olduğunu söyledi.
Futbola Orduspor 1967 A.Ş.’de başladıktan sonra Ordu İdmanyurdu’na transfer olan Oğuzhan Aydın, uzun süre Sarı-Kırmızılı takımın formasını giymişti. 2019-2020 sezonunda Ulubey Belediyespor’a transfer olan Aydın, burada ise Bölgesel Amatör Lig’de iki maçta şans bulmuştu.
SAMET KARADAĞ