Haziran 8, 2023

Ordulu Kulüp Başkanı’na 150 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası !

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Kavaklıderespor’da Kulüp Başkanlığı görevini sürdüren Ordulu Fatih Cürebal, Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Spor ile Kavaklıderespor maçında yaşanlardan ötürü 150 gün hak mahrumiyeti cezası ile birlikte 3000 TL para cezası aldı.

2009-2010 sezonu başında 1.Lig’de olan Orduspor başkanlığına aday olan ancak seçilemeyen ancak daha sonra 3.Lig’de mücadele eden Ünyespor’a adaylığını koyarak kazanarak Yeşil-Beyazlı ekipte başkanlık yapan Fatih Cürebal, uzun süredir ise Kavaklıderespor Kulüp Başkanlık görevini sürdürüyordu.

Ankara ekibi Kavaklıderespor’a başkanlık görevi için seçilen ve ilk geldiğinde sadece U17 takımı olan Kavaklıderespor’u sadece birkaç yılda 9 yaşından A takıma kadar tüm yaş gruplarında mücadele eden kulüp haline getiren Cürebal’a TFF tarafından ise rekor bir ceza geldi.

Kavaklıderespor’un geçen hafta deplasmanda oynadığı Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri Spor maçında karşılaşmanın hakemine sert tepkiler gösteren ve akabinde fiili müdahale gerçekleştiren Fatih Cürebal’a toplamda 150 gün hak mahrumiyeti cezası ile birlikte 3000 TL para cezası verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!