- Eylül 7, 2023
- No Comment
- 176
Ordulu Şampiyon Stoper Yeniden Ordu’ya Döndü
Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü ile 1.Lig’de şampiyon sevinci yaşayan Ordulu savunma oyuncusu Melisa Nilgün Keser, 1.Lig’de Ünye…
![Ordulu Şampiyon Stoper Yeniden Ordu’ya Döndü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Melisa-Nilgun-Keser.png)
Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü ile 1.Lig’de şampiyon sevinci yaşayan Ordulu savunma oyuncusu Melisa Nilgün Keser, 1.Lig’de Ünye Gücü Futbol Kulübü’ne transfer oldu.
Kadın Futbolu’nda üst düzey futbol oynayan Ordulu futbolculardan birisi olan ve Süper Lig’de Trabzonspor, Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımı gibi takımların formalarını giydikten sonra geçen sezon devre arasında 1.Lig’de Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü’ne transfer olan Melisa Nilgün Keser, şampiyon olmuştu. Yeni sezonda transfer süreci merakla beklenen Keser, 1.Lig’de Ordu’yu temsil eden Ünye Gücü Futbol Kulübü’ne imza attı.
Henüz 14 yaşında Ordu’da Kadın Futbolu’nda A Takımda şans bulmaya başlayan ve uzun bir süre Orduspor 1967 A.Ş. forması giydikten sonra kariyerine fakrlı bir yön veren 2000 doğumlu Melisa Nilgün Keser, üç sezon aradan sonra yeniden Ordu’ya geldi ve yeni sezonda gözünü şampiyonluğa diken Ünye Gücü Futbol Kulübü’ne transfer oldu.
Geçtiğimiz sezon Beylerbeyi Spor A.Ş. Pendik Çamlık Spor Kulübü yaşadığı şampiyonlukla dikkat çeken Melisa Nilgün Keser, kariyerinde şu ana kadar Kadınlar Ligi’nde 105 maça çıkarken Türkiye U19 Milli Takım forması da giymişti.
SAMET KARADAĞ