- Ekim 17, 2023
- No Comment
- 234
Ordulu Yüzücü Milli Takım Seçmelerine Hazırlanıyor
35. kez düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışması’na katılan Ordulu genç yüzücü Yusuf Efe Gündüz, Edirne’de yapılacak olan Milli Takım…
![Ordulu Yüzücü Milli Takım Seçmelerine Hazırlanıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG_1601.png)
35. kez düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışması’na katılan Ordulu genç yüzücü Yusuf Efe Gündüz, Edirne’de yapılacak olan Milli Takım seçmelerine Bolu’da kazandığı madalyalarla hız kesmeden hazırlanıyor.
2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri TBESF Türkiye birinciliği yüzme branşında Aksaray’da 5 madalya birden alan ve akabinde 35. kez düzenlenen Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışması’na katılan genç sporcu Yusuf Efe Gündüz, Milli Takıma hazırlanıyor.
14 yaşındaki özel sporcu Yusuf Efe Gündüz Bolu’da düzenlenen Para Yüzme 1.Bölge Vize yarışlarında madalyaları topladı. 8 altın ve 2 gümüş madalya alınan Türkiye Yüzme Federasyonu faaliyet programındaki Para Yüzme 1.Bölge Vize Yarışları ile Milli takım seçmelerine göz kırpan Yusuf Efe, dikkatini bu seçmelere verdi.
Ordu Dağcılık ve Arama Kurtarma, uzman antrenör ve Milli sporcu Sümeyye Boyacı ile özel olarak çalışan Yusuf Efe Gündüz, Edirne’de düzenlenecek olan Milli Takım seçmelerine hazır gitmenin planlarını yapıyor.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER