Yeni sezon öncesinde Yeni Mahalle 52 Spor’un lige katılım haklarını almak isteyen ve Tff’den cevap bekleyen Orduspor 1967’nin Kadınlar Futbol 3.Ligi’nde olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Ordu Futbolu’nda Orduspor’un yeniden yapılanması adı altında Orduspor, Yeni Orduspor, Altınordu Belediyespor üçgeni aylardır devam ederken istenilen projeler gerçekleşmemişti. Orduspor cephesinde Savaş Şimşek ve Mahir Akdere, Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Yeni Mahalle 52 Spor ile anlaşmış ve liglere katılım hakkını almak için TFF’ye başvuruda bulunmuştu.

Orduspor 1967 adı altında Orduspor Kulübü’nün eski logosu ile mücadele etmesi beklenen kulüp için henüz bir onay gelmezken, olumlu cevap geldiği takdirde takım Ordu 1.Amatör Lig’de sezonu açacak.

Yeni Mahalle 52 Spor’un 3.Lig’de mücadele eden Kadın Futbol Takımı’nın ise Orduspor 1967 bünyesinde olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Geçmiş yıllarda aldığı başarılarla Ordu’ya sayısız kupa getiren eski adıyla Soyaspor Gençlik Kadın Futbol Takımı, geçen sezon ligi 10 maçta 12 puanla 4.sırada tamamlamıştı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!