- Eylül 16, 2023
- No Comment
- 192
Orduspor 1967 A.Ş., Başkent’te Puan Peşinde
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ikinci hafta maçında Pazar günü Ankara’da Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü karşısında…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ikinci hafta maçında Pazar günü Ankara’da Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü karşısında puan ya da puanlar almak istiyor.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosunda yaptığı değişikliklerle dikkat çeken Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ilk haftasını hem kötü futbol hem de mağlubiyetle açmıştı. Ordu ekibi, ikinci haftada ise Ankara’da sahaya çıkıyor.
Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki gözetiminde hafta boyunca Karşıyaka Tesisleri çalışan Orduspor 1967 A.Ş, Cumartesi sabah saatlerinde Ankara’ya hareket etti. Tiryaki, Sultanbeyli Belediyespor maçından farklı olarak bu maçta 3 ya da 4 değişiklik yapacak ve yeni kadro ile puan ya da puanlar arayacak.
Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki karşılaşma 17 Eylül Pazar günü saat 19:00’da Ankara Osmanlı Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ