- Ağustos 26, 2023
- No Comment
- 277
Orduspor 1967 A.Ş., Bulvarspor’a Yenildi
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., kendisi gibi 3.Lig’de mücadele eden Kartal Bulvarspor ile oynadığı hazırlık maçını tek golle kaybetti.…
![Orduspor 1967 A.Ş., Bulvarspor’a Yenildi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspro-1967-a.s.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş., kendisi gibi 3.Lig’de mücadele eden Kartal Bulvarspor ile oynadığı hazırlık maçını tek golle kaybetti.
2023-2024 sezonunda 2.Etap kamp çalışmalarını Afyon’da sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.,kampın üçüncü maçı için sahaya çıktı. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki gözetiminde Afyon’da daha çok teknik ve taktik çalışan Orduspor 1967 A.Ş., kampta Kartal Bulvarspor ile karşı karşıya geldi.
İki 3.Lig ekibi Afyonkarahisar Kamp Merkezi Antrenman Sahaları’nda karşı karşıya gelirken, müsabakada tek gol çıktı. Kartal Bulvarspor, Eskişehirspor’dan kadrosuna kattığı Ayberk Altan ile bulduğu golle Afyon kampındaki son hazırlık maçında Orduspor 1967 A.Ş.’yi yendi.
Orduspor 1967 A.Ş., kampta Merkür Jet Erbaaspor’u 1-0 yenerken daha sonra ise İnegöl Kafkas Gençlikspor karşısında mağlup olmuştu. Ordu ekibi, kampta ikinci mağlubiyetini aldı.
SAMET KARADAĞ