- Ekim 27, 2023
- No Comment
- 146
Orduspor 1967 A.Ş. Bursa’ya Ulaştı
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bu hafta deplasmanda Bursa Yıldırımspor’un rakibi olacak olan Orduspor 1967 A.Ş., Bursa’ya ulaştı ve Bursa’da…
![Orduspor 1967 A.Ş. Bursa’ya Ulaştı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/Orduspor-1967-a.s-2.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve bu hafta deplasmanda Bursa Yıldırımspor’un rakibi olacak olan Orduspor 1967 A.Ş., Bursa’ya ulaştı ve Bursa’da konaklama yapacağı Euro Park Hotel’e yerleşti.
2023-2024 sezonunun sekizinci haftasında deplasmanda sahaya çıkacak olan Orduspor 1967 A.Ş., Bursa’da Bursa Yıldırımspor ile karşı karşıya gelecek. Orduspor 1967 A.Ş.’de hafta başından bu yana süren antrenmanlar Ordu’da sona erdi. Takım Cuma günü sabah saatlerinde Bursa yolculuğuna başlarken, Bursa Yıldırımspor maçı için havayolu ile İstanbul’a daha sonra da takım otobüsü ile havaalanından Bursa’ya gitti.
Orduspor 1967 A.Ş. kafilesi Ordu-İstanbul-Bursa yolculuğunu tamamladı ve Bursa’da otele yerleşti. Orduspor 1967 A.Ş. son üç karşılaşmada yedi puan alarak moral bulurken bu karşılaşmada ise Kadir Taşoğlu cezasından dolayı forma giyemeyecek. Orduspor 1967 A.Ş. müsabaka öncesinde 7 puanda yer alırken, ev sahibi Bursa Yıldırımspor ise bir maç eksiği ile 10 puanda yer alıyor.
Bursa Yıldırımspor ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki mücadele 23 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’de Bursa Minerali Çavuş Spor Tesisleri’nde oynanacak.
SAMET KARADAĞ