Mart 31, 2023

Orduspor 1967 A.Ş.de Antalya Kampı Başladı !

Sezonun ikinci yarısı öncesinde saha dışında çalışmalara başlayan ve adını Orduspor 1967 A.Ş. olarak tescilleyen 3.Lig ekibi, devre arası kamp süreci için Antalya’da topbaşı yaptı.

Kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği 3.Lig’e adeta rakiplerine gözdağı vererek giriş yapan ve bu doğrultuda kümede kalma hedefini lig terfi etmek olarak değiştiren Orduspor 1967 A.Ş. daha sonra alınan kötü sonuçlarla ligde alt sıralara gerilemişti.

Yaptığı teknik direktör değişikliği ile devre arası öncesindeki son iki maçını kazanarak araya moralli giren Mor-Beyazlı ekipte verilen izin bitti ve takım Antalya’da yeniden toplandı. Teknik Direktör Cahit Erçevik’in başta Cantuğ Temel ve Muhammet Can Öztürk olmak üzere takımdan 12 futbolcu ile yolların ayrılacağı öğrenildi.

Teknik Direktör Cahit Erçevik’in sezonun ikinci yarısı için yönetimsen yepyeni bir takım kurma sözü aldığı ve bu doğrultuda 8 ya da 9 oyuncu dahil etmek istediği öğrenildi. Orduspor 1967 A.Ş.’de 12 gün sürecek olan Antalya kampında ise 3 hazırlık maçı oynanacağı açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!