- Ekim 19, 2023
- No Comment
- 200
Orduspor 1967 A.Ş.’de Demirkanlı’nın Yüzü Gülüyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de Balıkesirspor maçı hazırlıkları sürerken, takımın antrenman performansından ötürü teknik direktör Bülent Demirkanlı’nın yüzü…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Demirkanlı’nın Yüzü Gülüyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/bulent-demirkanli.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de Balıkesirspor maçı hazırlıkları sürerken, takımın antrenman performansından ötürü teknik direktör Bülent Demirkanlı’nın yüzü gülüyor.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de mücadele eden ve son iki maçta dört puan alan Orduspor 1967 A.Ş.’de Balıkesirspor maçı hazırlıkları sürüyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen hafta alınan Bergama Sportif Faaliyetler A.Ş. maçı sonrasında takım Ordu’ya dönerken Balıkesirspor maçı hazırlıklarına başladı. Hafta başından bu yana Karşıyaka Tesisleri çim sahada Balıkesirspor maçına hazırlanan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Bülent Demirkanlı’nın yüzü gülüyor.
Orduspor 1967 A.Ş’nin teknik direktörü olarak üç maça çıkan ve bu süreçte dört puan alan Bülent Demirkanlı, Ordu’da oynayacağı Balıkesirspor maçına pür dikkat hazırlanıyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Demirkanlı, şu ana kadar Ordu’da sadece Tokat Belediye Plevnespor maçında görev alırken bu maçı da 3-0 kazanarak ilk galibiyetini almıştı. Demirkanlı, Balıkesirspor karşısında da galip gelerek iç sahada galibiyet serisine başlamak istiyor.
Geçtiğimiz sezon Yomraspor’u çalıştıran ve özellikle iç saha performansı ile dikkat çeken Bülent Demirkanlı, Trabzon temsilcisi ile çıktığı 13 karşılaşmanın 6’sını iç sahada oynamış ve Yomraspor bu süreçte iç sahada 4 galibiyet ve 2 beraberlik alarak mağlup olmamasına rağmen Bölgesel Amatör Lige düşmeyi engelleyememişti. Bülent Demirkanlı, Yomraspor’un başında son iç saha galibiyetini ise 52 Orduspor Futbol Kulübü karşısında almıştı.
SAMET KARADAĞ