Mart 31, 2023

Orduspor 1967 A.Ş.’de Dört Bilet Daha Kesildi !

Devre arası hazırlık kampını Antalya’da sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.’de Teknik Direktör Cahit Erçevik’in raporu doğrultusunda Ömercan Aslan, Volkan Geyik, Tolga Yılmaz ve Asil Aksu ile de yollar ayrıldı ve şu ana kadar 13 futbolcu gönderilmiş oldu.

2021-2022 sezonunun ikinci yarısında adeta sıfırdan takım kurmanın hesaplarını yapan ve bu bağlamda takımın çiçeği burnunda teknik direktörü Cahit Erçevik ile sürekli iletişim halinde olan Orduspor 1967 A.Ş.yönetimi şu ana kadar dış transferde anlaştıkları oyuncuları açıklamadı ancak ilk yarıdaki kadrodan gönderilen oyuncu sayısı 13 oldu.

Antalya’da kampa devam eden Mor-Beyazlı ekipte her gün farklı oyuncular takımdan gönderilirken bileti kesilen son isimler ise Ömercan Aslan, Volkan Geyik, Tolga Yılmaz ve Asil Aksu oldu. Dört futbolcudan takım bulmasını isteyen yönetim, diğer futbolcular gibi bu isimlerli de ikinci yarı kadrosuna dahil etmeyi düşünmüyor.

Sezonun ilk yarısı biter bitmez ilk olarak kadro dışında olan Cantuğ Temel ve Muhammet Can Öztürk ile yollarını ayıran Orduspor 1967 A.Ş., daha sonra kiralık sözleşmeleri olan Görkem Can Güner ve Can Ahmet Üstün’ü takımlarına göndermişti. Erçevik’in neşteri ardından Mustafa Fehmi Dündar, Ömer İmamoğlu, Ahmet Ferhan Karayiğit, Berzan Akkaya ve Tevfik Doğukan Pala’yı takımdan keserken bu isimler son olarak Ömercan Aslan, Volkan Geyik, Tolga Yılmaz ve Asil Aksu eklendi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!