- Eylül 13, 2023
- No Comment
- 273
Orduspor 1967 A.Ş.’de Moraller Bozuk
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonun ilk hafta maçında Yeni Ordu Stadyumu’nda alınan Sultanbeyli Belediyespor maçıyla birlikte henüz…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Moraller Bozuk](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Orduspor-1967-a.s.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de sezonun ilk hafta maçında Yeni Ordu Stadyumu’nda alınan Sultanbeyli Belediyespor maçıyla birlikte henüz sezon başında moraller bozuldu.
2023-2024 sezonunda yeni bir kadroyla TFF 3.Lig’de mücadele eden ve değişen yönetim, teknik heyet ile futbolcu kadrosuyla şampiyonluk hedefleyen Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ilk maçında beklenilen gerçekleşmedi. Orduspor 1967 A.Ş., sezonun ilk maçında ligin yeni ekibi Sultanbeyli Belediyespor karşısında oynanan kötü oyun taraftarları tatmin etmedi.
Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki maçın ardından yaptığı açıklamada oynanan kötü oyundan dolayı mutlu olmadıklarını söylerken takım Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü maçı hazırlıklarına başladı. Karşıyaka Tesisleri’nde yer alan çim sahada top başı yapan Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Tiryaki, takımın Sultanbeyli Belediyespor maçındaki eksiklerini anlattı.
Orduspor 1967 A.Ş.’de Cüneyt Tiryaki önümüzdeki hafta oynanacak olan maçta en az 4 ya da 5 futbolcuyu kızağa çekecek ve kadroyu değiştirecek. Orduspor 1967 A.Ş.’nin rakibi Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü sezonun ilk maçında deplasmanda Alanya Kestelspor ile berabere kalmıştı.
SAMET KARADAĞ