- Ağustos 26, 2023
- No Comment
- 227
Orduspor 1967 A.Ş.’de Neşeli Kamp
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde hazırlıklar 2.Etap Afyon kampı ile devam ederken, yeni transferlerle…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Neşeli Kamp](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/orduspor-1967-a.s-1.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde hazırlıklar 2.Etap Afyon kampı ile devam ederken, yeni transferlerle birlikte futbolcuların neşeli halleri dikkatlerden kaçmıyor.
Kulüp tarihinde profesyonel liglerde iki sezondur mücadele eden ve bu süreçte iki sezondur Play-Off oynama başarısı gösteren Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon çalışmaları devam ediyor. Teknik Direktör Cahit Erçevik’i 2.Lige gönderen ve akabinde birçok futbolcusu ile yollarını ayıran Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezonda takıma yeni yüzler gelirken, takımın yeni teknik direktörü Cüneyt Tiryaki’nin öncülüğünde takım çalışıyor.
Ordu’da Karşıyaka Tesisleri’nde antrenmanlara başlayan ve daha sonra 2.Etap kamp çalışmaları için Afyon’a giden Orduspor 1967 A.Ş., Afyon’da hazırlık maçlarına ağırlık vermişti. Her geçen gün yeni transferlerin açıklandığı Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni kulüp başkanı İsa Akçay’da kampta takımı yanlız bırakmıyor.
Afyon’da bir hazırlık maçı daha yaparak Ordu’da dönecek olan Orduspor 1967 A.Ş., ligin yeni takımı Sultanbeyli Belediyespor ile 9 Eylül’de Ordu’da karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ