- Ekim 4, 2023
- No Comment
- 355
Orduspor 1967 A.Ş.’de Serhan Yılmaz İlk 11’e Göz Kırpıyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de, yeni teknik direktör Bülent Demirkanlı Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü deplasmanında kadroya aldığı…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Serhan Yılmaz İlk 11’e Göz Kırpıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/Serhan-Yilmaz.png)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de, yeni teknik direktör Bülent Demirkanlı Bitexen Adana 1954 Futbol Kulübü deplasmanında kadroya aldığı ama şans vermediği Serhan Yılmaz’a yeni haftada süre verebilir.
2023-2024 sezonunda yenilenen kadrosuyla 3.Lig’de üçüncü sezonuna giren Orduspor 1967 A.Ş.’de hücum hattında takımın en golcü ismi Harun Özcan’ın ayrılmasıyla birlikte takıma Şükrü Kaan Kılıçaslan ve Baran Başyiğit transferleri yapılmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de ayrıca geçen sezon takım kadrosuna bulunan Serhan Yılmaz da takımda kalırken, Yılmaz ilk kez geçen hafta kadroya girmiş ama süre alamamıştı. Serhan Yılmaz’ın, golcülerin kötü performansından dolayı yeni hafta ilk 11’de oynamasının sürpriz olmayacağı öğrenildi.
Orduspor 1967 A.Ş.’ye geçen sezon devre arasında Isparta 32 Spor’dan gelen Serhan Yılmaz, genellikle sonradan oyuna girerken sezonu Ordu ekibinde 17 maç oynayarak geçirmişti. 28 yaşındaki forvet oyuncusu ilk 11’de başladığı Yeşilyurt D.Ç.Ofspor ve Bayrampaşaspor A.Ş. maçlarında fileleri havalandırmayı başarmıştı.
Yeni sezonda Orduspor 1967 A.Ş.’de 9 numaralı formayı alan ancak sezon öncesinde yaşadığı sakatlığın izlerini atlatmaya çalışan Serhan Yılmaz’ın, yeni haftada oynanacak olan Tokat Belediye Plevnespor maçında gol umudu olması bekleniyor. Orduspor 1967 A.Ş.’de ilk dört haftada Şükrü Kaan Kılıçaslan ve Baran Başyiğit forma giymiş ancak iki isim arasında Şükrü Kaan penaltıdan gol atmıştı.
SAMET KARADAĞ