- Ağustos 12, 2023
- No Comment
- 226
Orduspor 1967 A.Ş.’de Taraftarlar Otobüsü Seçti
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan ve yeni sezon öncesinde kullanacağı otobüs için taraftarların oylamasını alan Orduspor 1967 A.Ş.’de, taraftarların sosyal…
![Orduspor 1967 A.Ş.’de Taraftarlar Otobüsü Seçti](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/otobus.png)
TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan ve yeni sezon öncesinde kullanacağı otobüs için taraftarların oylamasını alan Orduspor 1967 A.Ş.’de, taraftarların sosyal medyadan kullandığı oy sonrasında otobüs belirlendi.
Yeni sezon öncesinde Adem Akça’dan boşalan kulüp başkanlığı görevine İsa Akçay’ın getirildiği Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde taraftarlarla etkileşimi arttırmak için çalışmalar başladı. Orduspor 1967 A.Ş.’de başkan Akçay’ın otobüs konusunda taraftarların fikrini alma isteği sonuç verdi ve taraftarların seçtiği otobüsle Ordu ekibi yeni sezonda yollara çıkacak.
Orduspor 1967 A.Ş.’nin yeni sezonda kullanacağı takım otobüsü taraftarların oylarına sunulurken, geçmişte bazı kulüplerin kullandığı yöntemler bu sefer de kullanıldı. Orduspor yazısının büyük puntolarla yazıldığı takım otobüsü konusunda taraftarların oyları sonrasında yeni sezon otobüsünün belirlendi. Kulüpten yapılan açıklamada: ”Şampiyonluk için yapacağımız yolculukta otobüs tasarım belirlendi. Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız ankete göre 4 numaralı tasarım seçildi.” ifadeleri yer aldı.
Orduspor 1967 A.Ş.’de ayrıca yeni sezon öncesinde forma konusunda da oylama yapılacağı açıklandı.
SAMET KARADAĞ