Orduspor 1967 A.Ş.’de Transfer İçin Gözler Erçevik’te !

2022-2023 sezonu öncesinde 2.Etap kamp çalışmalarını Afyon’da sürdüren Orduspor 1967 A.Ş.’de, Teknik Direktör Cahit Erçevik’in takımın kamptaki performansına göre 1 ya da 2 transfer daha oynayabileceği öğrenildi.

Yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle birlikte Afyon’da kampa giren Orduspor 1967 A.Ş.’de, kamp programı kapsamında hazırlık maçları başladı ve Bursaspor ile oynanan maç 3-1 kazanıldı. Orduspor 1967 A.Ş.’de teknik direktör Cahit Erçevik takımın ilk maçtaki performansından memnun olurken, takımın son durumunu ise kampın genelinde yüksek tempoda görmek istiyor.

Geçen sezonki kadrodan bazı oyuncuları takımda tutan ve dış transferde birçok oyuncuyla anlaşan Orduspor 1967 A.Ş.’de şu an transferlerin bittiği konuşulurken, Teknik Direktör Cahit Erçevik’in ise kampın bitiminin ardından eksik olan bölgeler olduğu takdirde 1 ya da 2 transfer daha yapmak isteyebileceği öğrenildi.

Orduspor 1967 A.Ş., 2022-2023 sezonu öncesinde dış transferde Uğur Ayhan, Ömürcan Çavuşoğlu, Harun Özcan, İbrahim Konuksever, Erdinç Karakaş, Arif Birsen, Göktan Cörüt, Yusuf Avcılar, Güney Gençel, Gökay Eser, Abdülkadir Akyıldız ve Burak Sürmeli’yi, iç transferde ise Eray Eren, Serhat Velioğlu, Ufuk Özcan, Hakan Aydın, Mustafa Bayhan ve Metin Sevinç ile anlaşıldığı açıklanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!